Close

Szkolenia dla działów HRM

Zintegruj członków zespołu i naucz się wyznaczać wspólne i atrakcyjne cele!

Szkolenia dla działów HRM

Procesy personalne są podstawą każdego przedsiębiorstwa. Praca powinna być zorganizowana w sposób przynoszący satysfakcję oraz możliwość rozwoju pracownikom firmy, przy jednoczesnej realizacji celów przyświecających przedsiębiorstwu. Decydując się na nasze szkolenia nabędziesz sprawdzoną, popartą poprzednimi edycjami wiedzę, na której skorzystasz Ty oraz cały zespół. Dzięki lepszemu zarządzaniu firmą uzyskasz nie tylko namacalne efekty, ale także poprawisz zaangażowanie i motywacje swoich pracowników. 

Bazując na naszym doświadczeniu, wiemy, że podstawą budowania zespołu jest umiejętne stawianie celów i integrowanie osób tworzących firmę, wokół kreowanej przez Was idei. Bycie przywódcą wymaga również narzędzi do diagnozy sytuacji oraz kompetencji innych osób, przez umiejętne rozpoznawania ich potencjału. Pragniemy dać Ci narzędzia umożliwiające właśnie to postępowanie. 

Warsztaty mają praktyczne zastosowanie, ćwiczymy na przykładach z życia firmy – dajemy narzędzia oraz uczymy nimi dysponować. Szkolenia dla działów HRM nie są martwymi wykładami o rzeczach i zjawiskach oderwanych od życia Twojego przedsiębiorstwa. Ich użytkowy charakter pozwala na sprawne przełożenie nowo poznanych treści na życie przedsiębiorstwa, obserwacje zachodzących zmian i czerpanie satysfakcji z wprowadzonych działań.

Nasze szkolenia są skierowane do osób gotowych na zmiany, nieustannie doskonalących się oraz stawiających na konkretne umiejętności. Starannie stworzony program jest dostosowany do potrzeb osób świadomych, wymagających zarówno od innych, jak i od siebie. Lider, stanowiąc przykład dla swoich podwładnych powinien być gotowy na wyboistą drogę i nieustannie zwiększać swoje zasoby, sięgać po nową wiedzę i poznawać kolejne narzędzia działania. Doskonały zespół bowiem może znaleźć miejsce tylko pod skrzydłami równie doskonałego przywódcy. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta szkoleń dla działów HRM

Coaching Clinic®

Uczestnik realizuje prestiżowy program Coaching Clinic®, amerykańskiej organizacji Corporate Coach U. Zdobywa uprawnienia do prowadzenia coachingu managerskiego, potwierdzone respektowanym przez korporacje na całym świecie certyfikatem.