Zamknij

Efektywność osobista

Wszystko zaczyna i kończy się na Tobie!

Jak dokonać trwałej zmiany?

W dobie przesycenia bodźcami i informacjami, którymi jesteśmy zalewani z każdej strony, trudno wyznaczać sobie priorytety – dotyczy to zwłaszcza naszej aktywności zawodowej. Niestety, ilość obowiązków którymi jesteśmy obarczeni jest często niewspółmierna do czasu jaki powinniśmy przeznaczać na pracę. W skutek czego, z pracą nie rozstajemy się prawie nigdy, a linia oddzielająca życie zawodowe od osobistego staje się rozmyta.  Chaos i stres związany z nadmiarem zadań może skutecznie ograniczać Twoje możliwości. Zaległe terminy gonią, nie dając chwili na wytchnienia, a Ty zapominasz o ważnych sprawach. Zaczyna towarzyszyć Ci rozdrażnienie, rozpraszają Cię najmniejsze rzeczy i brakuje Ci samodyscypliny. Doskonale wiesz o czym mowa, prawda?

Nasze szkolenia są okazją aby ponownie przyjrzeć się swoim priorytetom, zaplanować przyszłość i co najważniejsze – odzyskać spokój i równowagę, której potrzebujesz. Wierzymy, że każdy człowiek ma w sobie ogromny, niewykorzystany w pełni potencjał. Przygotowane przez nasz warsztaty z obszaru zarządzania czasem, komunikacji, asertywności i radzenia sobie ze stresem pomagają ten potencjał nie tylko odkryć, ale i wykorzystać – tak by Twoje zasoby działały na rzecz objętych przez Ciebie celów. 

Co więcej, zadanie, które postawiliśmy przez sobą opracowując program naszych szkoleń, to walka z plagą wypalenia zawodowego. To społeczny problem dotykający pracowników na wszystkich szczeblach kariery. W erze nieustannego pędu proponujemy Ci chwilę zatrzymania i wspólnej refleksji nad drogą, którą objąłeś. Z naszą pomocą zorganizujesz swoją codzienność w sposób, który pozwoli na osiągnięcie postawionych celów, w równowadze z samym sobą. Zyskasz bezcenny czas oraz nauczysz się walczyć z jego podstępnymi złodziejami. Ograniczysz stres i negatywne emocje oraz pokonasz wewnętrzne blokady Twojej efektywności. Zrozumiesz istotę swoich ograniczających zachowań, co pozwoli na realne zmiany. Łącz role życiowe bez poczucia straty i wrażenia przebiegania prawdziwego życia między palcami. Nabierz zaufania do siebie oraz swoich działań wraz z naszymi doświadczonymi trenerami i trenerkami – zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń z obszaru efektywności.Szkolenia z efektywności osobistej

SPEED UP™ EFFECTIVENESS

Intensywne warsztaty efektywności – jednodniowy program przeznaczony dla osób pragnących poprawić swoją efektywność, lepiej wyznaczać priorytety, zarządzać czasem i szybciej realizować cele.

Zobacz więcej
SPEED UP™ LESS STRESS

Jednodniowy program przeznaczony dla osób pragnących poprawić swoją asertywność i ograniczyć stres.

Zobacz więcej
SPEED UP™ CREATIVENESS

Intensywne warsztaty kreatywności – jednodniowy program przeznaczony dla osób pragnących zwiększyć swoją kreatywność.

Zobacz więcej
SPEED UP™ PERSONAL BRANDING

Jednodniowe intensywne warsztaty  przeznaczone dla osób pragnących zbudować markę osobistą.

Zobacz więcej