Zamknij

Szkolenia stacjonarne otwarte

Znajdziesz tutaj informacje o terminach i lokalizacjach najbliższych edycji szkoleń stacjonarnych. Jeżeli szukasz szkolenia o innej tematyce albo w innej lokalizacji czy terminie – skontaktuj się z nami pod adresem mailowym office@ark-skills.com lub telefonicznie pod numerem 723 347 350.

Wsparcie

Dzięki indywidualnemu preworkowi i follow -up każdy uczestnik wspierany jest w procesie zmiany przez okres minimum jednego miesiąca. W każdym szkoleniu przeprowadzamy analizę potencjału uczestnika i planujemy dalsze rozwojowe kroki.

Programy

Szkolimy wyłącznie na wielokrotnie sprawdzonych, merytorycznych ciągle doskonalonych programach.  Nawet najnowsze teorie poparte są uznanymi przez środowisko akademickie badaniami.  Nie eksperymentujemy na uczestnikach.

Trenerzy

Wydarzenia prowadzone są wyłącznie przez uznanych ekspertów – praktyków z unikalnym doświadczeniem w obszarze szkolenia.Łączymy teorię z praktyką na najwyższym poziomie kładąc nacisk na realne możliwości wykorzystania nowych kompetencji

Metody

Wszystkie nasze szkolenia prowadzone są intensywnymi metodami warsztatowymi w małych grupach przez trenerów posiadających odpowiednie przygotowanie do uczenia osób dorosłych. Naszą dewizą jest nauczyć lepiej i więcej niż inni w krótszym czasie. 

Terminarz

Sprawdź terminy najbliższych szkoleń:

Terminarz 2020
Kontakt

Nie znalazłeś interesującego szkolenia? 

ZADZWOŃ
Regulamin

Pobierz regulamin uczestnictwa:

POBIERZ
Zgłoszenie

Wyślij zgłoszenie na wybrane szkolenie:

zgłoszenie