Zamknij

Trenerzy ARK Skills Corporation™

Nasi trenerzy to osoby starannie dobrane, eksperci w swoim obszarze specjalizacji, mogą pochwalić się referencjami od największych polskich i międzynarodowych firm

Praktycy biznesu

Stawiamy na praktyczne techniki! Wszyscy nasi trenerzy posiadają, unikalne doświadczenie w obszarze szkolenia.

Specjaliści uczenia

Wszyscy trenerzy ukończyli renomowane kursy trenerskie z zakresu metod warsztatowych, adragogiki, coachingu itp.

Uznani eksperci

Wszyscy trenerzy są uznanymi ekspertami w obszarze szkolenia, prezentującymi sprawdzone merytoryczne treści.

Gwarantują sukces

Są zweryfikowani przez rynek i otrzymują bardzo wysokie oceny od uczestników i sponsorów szkoleń

Karolina Mysiura

Coach, trenerka, konsultantka zrzeszona w Ark Skills Corp.

Od ponad 20 lat mocno osadzona w pedagogice i psychologii. Ponad  300 zadowolonych klientów i ponad 4000 przeszkolonych osób.  Biznesem zajmuje się na co dzień jako właścicielka kilkunastu placówek oświatowych. Na co dzień pracuje głównie z menedżerami, przedsiębiorcami, dyrektorami a nawet najbardziej znanymi muzykami, którym pomaga zbudować zdrową pewność siebie.  Jest absolwentem prestiżowej Master Class Speakers Academy. Jako wykładowca  dziennikarstwa na Uniwersytecie Opolskim, wykształciła ponad 200 dziennikarzy. Występuje na konferencjach akademickich i biznesowych w panelach o tematyce coachingowej i rozwojowej. Jest uzależniona od ciągłego rozwoju i robi wszystko, aby ludzie, którzy z nią pracują stawali się każdego dnia lepsi.  Pasja do psychologii to misja, którą z radością dzieli się̨ z innymi. Trener skupiony na kliencie, szkolenia, które prowadzi są oparte na empatii i wzajemnej współpracy. Nie znosi manipulacji, tricków, sztucznych książkowych technik, ponieważ to już nie działa. W szkoleniach stawia na konkretne i praktyczne rozwiązania.

Współpracuje z: Brian Tracy International, Opolską Telewizja, Radio Opole, wieloma placówkami edukacyjnymi 

Agnieszka Nowak

Coach, trenerka, konsultantka zrzeszona w Ark Skills Corp.

Agnieszka jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na wydziale socjologicznym oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie ukończyła studia podyplomowe na kierunku badania marketingowe i społeczne. Jest socjologiem i badaczem społecznym i od wielu lat lokalnie diagnozuje poziom jakości obsługi interesantów instytucji publicznych, a także bada poziom życia mieszkańców Bielska – Białej 

Agnieszka jest praktykiem biznesu i współwłaścicielką oraz członkiem zarządu dwóch spółek komandytowych działających w obszarze facility management.Jako aktywna manager  dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą ze studentami Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku- Białej Jest działaczką w Regionalnej Izbie Handlu oraz ambasadorką i trenerką BNI Polska. Trenerką i coachem z certyfikatem Corporate Coach U (Brandenton USA) Agnieszka  z pasją i doświadczeniem  realizuje projekty szkoleniowe zmierzające do podnoszenia efektywności osobistej i jakości życia swoich klientów.Agnieszka ma wspaniałych synów oraz wspierającego i kochającego partnera . Uważa, że macierzyństwo to niepowtarzalna przygoda na całe życie. Poczucie równowagi i zdrowia zapewnia jej zdrowy styl życia i bieganie po górach. 

Uwielbia ambitne kino i teatr. W wolnych chwilach maluje i uczy się gry na pianinie

Marcin Sebastian Rogowski

Coach, trener, konsultant zrzeszony w Ark Skills Corp.

Doświadczenie praktyczne w biznesie zdobywał na stanowiskach managerskich w korporacjach zachodnich od 1994 roku. Jako przedsiębiorca zdobył wiele wyróżnień, między innymi Gazele Biznesu, czy Wyróżnienie Marszałka Województwa Małopolskiego dla wybitnych przedsiębiorców. Ukończył The Art And Science of Coaching Erickson College oraz Szkołę Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest redaktorem naczelnym pierwszego  portalu o sprzedaży w Polsce www.biznesmusisprzedawac.pl, a także aktywnym blogerem i mówcą. Jako licencjonowany trener amerykańskiej organizacji Corporate Coach U szkoli coachów w organizacjach. Od 2014 roku współprowadzi Akademię Mistrzów Treningu Grupy Trenerskiej Mentor – uznaną szkołę trenerów biznesu, która wychowała ponad 350 aktywnych trenerów. Jego pasją jest coaching prowokatywny oraz nowoczesne metody zarządzania jakością i efektywnością osobistą. Prowadzi szkolenia z zakresu szeroko rozumianego przywództwa, sprzedaży i efektywności osobistej: przywództwa strategicznego, zarządzania zmianą, psychologii sprzedaży, zarządzania sprzedażą, obsługi klienta, zarządzanie czasem metodą GTD oraz coaching skills dla managerów.  Do swoich głównych inspiracji zalicza prace Schulza Von Thuna, Alexandra Lowena, Stephena Coveya, Ericha Fromma, Philipa Zimbardo oraz Wojciecha Eichelbergera.

Wojciech Woźniczka

Certyfikowany Międzynarodowy Coach ICC. Zdobywca prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 roku.  Autor książki NEGOCJUJ!, pomysłodawca i dyrektor Krakowskiego Festiwalu Rozwoju. Od ponad 11 lat wspiera firmy oraz osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży. W jego szkoleniach wzięło już udział ponad 6000 uczestników z ponad 50 firm i instytucji. Co roku prowadzi również około 300 godzin coachingu dla managerów zarządzających sprzedażą. Prowadzone przez niego szkolenia są dynamiczne, pełne przykładów, symulacji i praktyki. Pracując w banku budował strategie sprzedaży i negocjacji w podległych oddziałach. Kierował zespołem trenerów odpowiedzialnych za wyniki sprzedażowe w 6 regionach. Na co dzień wspiera w negocjacjach inwestorów na rynku nieruchomości oraz sam aktywnie inwestuje. Co więcej, doradza oraz wspiera pracowników działów sprzedaży. Prowadził szkolenia ze sprzedaży i negocjacji dla największych firm w kraju, m.in. dla PKO BP, PZU, Tesco Polska, Alior Banku, Getin Noble Banku, UPC Polska, Tchibo, Compensa, Open Finance i wielu innych.

Małgorzata Świerkosz-Hołysz

Coach, trener, konsultant z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich i tzw. kompetencji miękkich. Doktorantka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej na Wydziale Zarządzania. Ukończyła także studia podyplomowe z zarządzania, Akademię Profesjonalnego Coachingu zorganizowaną przez Wyższą Szkołę Biznesu oraz Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu w Warszawie, a także Akademię Trenera zorganizowaną przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach. Na sali szkoleniowej spędziła ponad 3000 godzin. Doświadczenie w biznesie zdobywała już od 1999 r. jako właściciel firmy, a następnie trener wewnętrzny w dużej korporacji finansowej, gdzie odpowiadała za organizację, projektowanie oraz prowadzenie szkoleń dotyczących miękkich i twardych kompetencji, wdrażanie i badanie modelu kompetencji, rekrutację i selekcję pracowników, coaching, a także procesy Development Center. Prowadzi szkolenia z zakresu szeroko rozumianego zarządzania: zarządzanie zmianą, zarządzanie sytuacyjne, zarządzanie poprzez kompetencje, zarządzanie przez cele, zarządzanie w oparciu o talenty, coachingowy model zarządzania, zarządzanie sobą w czasie, zarządzanie pokoleniem X i Y. Opracowuje i wdraża modele kompetencji zarówno w organizacjach biznesowych (finansowych), jak i w jednostkach administracji publicznej. Współpracowała między innymi z: BOŚ Bankiem S.A., PKO Bankiem Polskim S.A., BPH S.A., Kancelarią Prezesa Rady Ministrów, Tauron S.A., Alior Bankiem S.A., PZU S.A., Gamet S.A., ZRE S.A., Rem WIL S.A., ROSSMANN Sp. z o.o., PGNiG S.A., Nordeą Bankiem Polska S.A, Diaverum Polska.

Piotr Wawrzyniak

Szkoleniowiec, konsultant marki, certyfikowany trener biznesu. Współautor książek Techniki promocji sprzedaży oraz Konsument wierny jak pies. Z marketingiem i sprzedażą związany od wielu lat. Jest założycielem, CEO i motorem napędowym agencji brandingowej IDEAWAY® – Wytwórnia silnych marek. Pracował dla rynkowych liderów, m.in.: Zetor Polska Sp. z o.o., BZ WBK Lease S.A. i United Petfood Polska Sp. z o.o. Ukończył Zarządzanie przedsiębiorstwem na Politechnice Wrocławskiej oraz Marketing Academy Communication. Należy do Klubu Strategów Marketingu. Jako certyfikowany trener biznesu AMT (lic. nr 8/2015/AMTP) dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami z innymi na sali szkoleniowej. Uważa, że przedsiębiorczość wymaga silnego charakteru, dlatego nieustannie podnosi sobie poprzeczkę. Inspirują go prace światowych autorytetów: Stephena Covey’a, Jacka Trouta, Simona Sineka czy Jihma Rhona, do których idei odnosi się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Obecnie pracuje nad książką Authentic brand, w której pokazuje, jak budować autentyczną markę, opartą na ludziach. Pasjonat psychologii, rozwoju osobistego i sportu. Intensywnie przygotowuje się do ukończenia triathlonu.

Monika Kliber

Coach, trener, bloger. Pomaga ludziom tak uporządkować swoją codzienność, by mogli zadbać o siebie, realizować się w życiu w własnym rytmie oraz ze spokojem i satysfakcją łączyć życie zawodowe oraz osobiste. Propagatorka idei (work) life balance oraz miłośniczka holistycznego podejścia do rozwoju. Już ponad 10 lat współpracuje z klientami w drodze ich rozwoju osobistego. Pracując w międzynarodowych korporacjach w obszarze szeroko rozumianego HR-u, przeprowadziła ok. 2500 godzin szkoleń oraz ok. 1000 godzin pracy 1:1 z zastosowaniem coachingu, mentoringu oraz on the job training. W przeciągu 8 lat współpracowała z ponad 150 menadżerami z całej Polski szkoląc ich wraz z zespołami. Jako HR Business Partner doradzała w obszarach zarządzania pracownikami, zaś później jako trener wspierała w rozwoju ich kompetencji menadżerskich i osobistych, poprzez szkolenia i coaching. Obecnie prowadzi warsztaty z zakresu umiejętności intrapersonalnych, menadżerskich, komunikacji, work-life balance oraz coachingu. Prowadzi również indywidualne sesje coachingowe. Swoje kompetencje trenerskie rozwijała m.in. poprzez udział w: Studium Zawodowym Coacha Biznesu w Pracowni Coachingu Novo, Szkoleniu Points Of You – the coaching game u Joanna Szelug, Szkole Transformacyjno-rozwojowej Grupy Trenerskiej Mentor, Szkole Inteligencji Emocjonalnej Grupy Trenerskiej Mentor, Szkole Trenera Inspiracji w Szkole Inspiracji Lechosława Chaleckiego, Szkoleniu I stopnia z Racjonalnej Terapii Zachowania Agnieszki Hottowy oraz uczestnicząc w wielu szkoleniach z obszarów umiejętności menadżerskich, sprzedaży, komunikacji oraz zarządzania sobą w czasie.

Monika Gawanowska

Ekspert marki osobistej i wizerunku. Certyfikowany trener i coach biznesu, strateg marki osobistej, autorka książki „Marka osobista bez tajemnic. Przewodnik dla skutecznych menedżerów kariery” oraz e-booka, będącego syntezą doświadczeń  związanych z wydaniem i promocją własnej publikacji „Jak napisać książkę i zaplanować kampanię, która dotrze do pół miliona osób?”. Wspiera marki osobiste w rozwoju: współpracuje z przedsiębiorcami, wyższą kadrą menedżerską, kandydatami na radnych. W swojej pracy przekazuje esencję ponad 10 – letniego doświadczenia w aktywnej sprzedaży osobom, które chcą efektywnie zaprezentować swój potencjał, stać się rozpoznawalnymi zarówno w Polsce jak i na świecie. Merytoryczne podstawy Personal Brandingu zdobywała m.in. podczas kursów „Introduction to Personal Branding” (Uniwersytet Wirginii) oraz „Strategic Self-Marketing and Personal Branding” (Uniwersytet Stanowy w Nowym Jorku). Swoją wiedzą dzieli się w trzech projektach: Marka osobista bez tajemnic, Czwarty Wymiar Kobiecości oraz Laboratorium Sprzedaży na stronie internetowej www.monikagawanowska.pl oraz www.skutecznymenedzerkariery.pl. W wolnych chwilach czyta, gra na gitarze i fotografuje warte uwiecznienia chwile.