Close

Trenerzy ARK Skills Corporation™

Praktycy biznesu

Stawiamy na praktyczne techniki! Wszyscy nasi trenerzy posiadają, unikalne doświadczenie w obszarze szkolenia.

Specjaliści uczenia dorosłych

Wszyscy trenerzy ukończyli renomowane kursy trenerskie z zakresu metod warsztatowych, adragogiki, coachingu itp.

Uznani eksperci

Wszyscy trenerzy są uznanymi ekspertami w obszarze szkolenia, prezentującymi sprawdzone merytoryczne treści.

Gwarantują sukces

Są zweryfikowani przez rynek i otrzymują bardzo wysokie oceny od uczestników i sponsorów szkoleń

Marcin Sebastian Rogowski

Coach, trener, konsultant zarządów. Certyfikowany trener sprzedaży metodą NASM™. Doświadczenie praktyczne w biznesie zdobywał na stanowiskach managerskich w korporacjach zachodnich od 1994 roku. Jako przedsiębiorca zdobył wiele wyróżnień, między innymi Gazele Biznesu, czy Wyróżnienie Marszałka Województwa Małopolskiego dla wybitnych przedsiębiorców. Ukończył The Art And Science of Coaching Erickson College oraz Szkołę Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest redaktorem naczelnym pierwszego  portalu o sprzedaży w Polsce www.biznesmusisprzedawac.pl, a także aktywnym blogerem i mówcą. Jako licencjonowany trener amerykańskiej organizacji Corporate Coach U szkoli coachów w organizacjach. Od 2014 roku współprowadzi Akademię Mistrzów Treningu Grupy Trenerskiej Mentor – uznaną szkołę trenerów biznesu, która wychowała ponad 350 aktywnych trenerów. Jego pasją jest coaching prowokatywny oraz nowoczesne metody zarządzania jakością i efektywnością osobistą. Prowadzi szkolenia z zakresu szeroko rozumianego przywództwa, sprzedaży i efektywności osobistej: przywództwa strategicznego, zarządzania zmianą, psychologii sprzedaży, zarządzania sprzedażą, obsługi klienta, zarządzanie czasem metodą GTD oraz coaching skills dla managerów.  Do swoich głównych inspiracji zalicza prace Schulza Von Thuna, Alexandra Lowena, Stephena Coveya, Ericha Fromma, Philipa Zimbardo oraz Wojciecha Eichelbergera.

Wojciech Woźniczka

Certyfikowany Międzynarodowy Coach ICC. Zdobywca prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 roku.  Autor książki NEGOCJUJ!, pomysłodawca i dyrektor Krakowskiego Festiwalu Rozwoju. Od ponad 11 lat wspiera firmy oraz osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży. W jego szkoleniach wzięło już udział ponad 6000 uczestników z ponad 50 firm i instytucji. Co roku prowadzi również około 300 godzin coachingu dla managerów zarządzających sprzedażą. Prowadzone przez niego szkolenia są dynamiczne, pełne przykładów, symulacji i praktyki. Pracując w banku budował strategie sprzedaży i negocjacji w podległych oddziałach. Kierował zespołem trenerów odpowiedzialnych za wyniki sprzedażowe w 6 regionach. Na co dzień wspiera w negocjacjach inwestorów na rynku nieruchomości oraz sam aktywnie inwestuje. Co więcej, doradza oraz wspiera pracowników działów sprzedaży. Prowadził szkolenia ze sprzedaży i negocjacji dla największych firm w kraju, m.in. dla PKO BP, PZU, Tesco Polska, Alior Banku, Getin Noble Banku, UPC Polska, Tchibo, Compensa, Open Finance i wielu innych.

Joanna Jakubowska

Certyfikowany przez Erickson College International Trener, Coach. Ukończyła studia podyplomowe Akademia Coachingu na Wyższej Szkole Bankowej. Zawodowo współpracuje z firmami oraz bankami w zakresie coachingu biznesowego i szkoleń ukierunkowanych na rozwój leadershipu, sprzedaży, komunikacji, umiejętności miękkich. Trener języka angielskiego metodą Colina Rose na wszystkich poziomach. Twórczyni comiesięcznych warsztatów językowych oraz cyklicznych warsztatów rozwoju osobistego w województwie kujawsko-pomorskim. Ponadto współzałożyciel brytyjskiej spółki Decoris Furniture Ltd., sprzedającej ekskluzywne meble do wnętrz i biur. Posiada kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu poszczególnymi działami w firmach polskich oraz 6-letnie doświadczenie w zarządzaniu zagranicznymi spółkami. Pomaga zarządom i managerom w zwiększaniu wartości firmy, w rozwoju  i osiąganiu celów. Kocha podróże i sport, biega, pływa. Pracuje w języku polskim oraz angielskim.

Małgorzata Świerkosz-Hołysz

Coach, trener, konsultant z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich i tzw. kompetencji miękkich. Doktorantka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej na Wydziale Zarządzania. Ukończyła także studia podyplomowe z zarządzania, Akademię Profesjonalnego Coachingu zorganizowaną przez Wyższą Szkołę Biznesu oraz Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu w Warszawie, a także Akademię Trenera zorganizowaną przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach. Na sali szkoleniowej spędziła ponad 3000 godzin. Doświadczenie w biznesie zdobywała już od 1999 r. jako właściciel firmy, a następnie trener wewnętrzny w dużej korporacji finansowej, gdzie odpowiadała za organizację, projektowanie oraz prowadzenie szkoleń dotyczących miękkich i twardych kompetencji, wdrażanie i badanie modelu kompetencji, rekrutację i selekcję pracowników, coaching, a także procesy Development Center. Prowadzi szkolenia z zakresu szeroko rozumianego zarządzania: zarządzanie zmianą, zarządzanie sytuacyjne, zarządzanie poprzez kompetencje, zarządzanie przez cele, zarządzanie w oparciu o talenty, coachingowy model zarządzania, zarządzanie sobą w czasie, zarządzanie pokoleniem X i Y. Opracowuje i wdraża modele kompetencji zarówno w organizacjach biznesowych (finansowych), jak i w jednostkach administracji publicznej. Współpracowała między innymi z: BOŚ Bankiem S.A., PKO Bankiem Polskim S.A., BPH S.A., Kancelarią Prezesa Rady Ministrów, Tauron S.A., Alior Bankiem S.A., PZU S.A., Gamet S.A., ZRE S.A., Rem WIL S.A., ROSSMANN Sp. z o.o., PGNiG S.A., Nordeą Bankiem Polska S.A, Diaverum Polska.

Marek Waśkiewicz

Certyfikowany trener sprzedaży metodą NASM™. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku zarządzanie sprzedażą. Ukończył Akademię Umiejętności Trenerskich; specjalizacja: trener sprzedaży, organizowaną przez Leader’s Factory Instytut Kształcenia Motywacyjnego oraz Mazowiecką Szkołę Trenerów Biznesu, realizowaną przez Brainstorm. Uczestnik Szkoły Zarządzania Sprzedażą McHayes&StewardGroup, zakończonej uzyskaniem dyplomu Master of Sales. Od początku kariery odpowiedzialny za sprzedaż i obsługę klienta dla rynku B2B. Doświadczenie sprzedażowe zdobywał współpracując z klientami korporacyjnymi oraz z klientami reprezentującymi małe i średnie przedsiębiorstwa. Prowadzi negocjacje na najwyższym szczeblu decyzyjnym. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się na łamach portalu Biznes Musi Sprzedawać. Prowadzi szkolenia z zakresu technik sprzedaży, wywierania wpływu, telemarketingu, budowania relacji, kompetencji miękkich. W życiu zawodowym kieruje się słowami Petera Druckera Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie. Prywatnie pasjonat rozwoju osobistego i sportu.

Piotr Wawrzyniak

Szkoleniowiec, konsultant marki, certyfikowany trener biznesu. Współautor książek Techniki promocji sprzedaży oraz Konsument wierny jak pies. Z marketingiem i sprzedażą związany od wielu lat. Jest założycielem, CEO i motorem napędowym agencji brandingowej IDEAWAY® – Wytwórnia silnych marek. Pracował dla rynkowych liderów, m.in.: Zetor Polska Sp. z o.o., BZ WBK Lease S.A. i United Petfood Polska Sp. z o.o. Ukończył Zarządzanie przedsiębiorstwem na Politechnice Wrocławskiej oraz Marketing Academy Communication. Należy do Klubu Strategów Marketingu. Jako certyfikowany trener biznesu AMT (lic. nr 8/2015/AMTP) dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami z innymi na sali szkoleniowej. Uważa, że przedsiębiorczość wymaga silnego charakteru, dlatego nieustannie podnosi sobie poprzeczkę. Inspirują go prace światowych autorytetów: Stephena Covey’a, Jacka Trouta, Simona Sineka czy Jihma Rhona, do których idei odnosi się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Obecnie pracuje nad książką Authentic brand, w której pokazuje, jak budować autentyczną markę, opartą na ludziach. Pasjonat psychologii, rozwoju osobistego i sportu. Intensywnie przygotowuje się do ukończenia triathlonu.

Monika Kliber

Coach, trener, bloger. Pomaga ludziom tak uporządkować swoją codzienność, by mogli zadbać o siebie, realizować się w życiu w własnym rytmie oraz ze spokojem i satysfakcją łączyć życie zawodowe oraz osobiste. Propagatorka idei (work) life balance oraz miłośniczka holistycznego podejścia do rozwoju. Już ponad 10 lat współpracuje z klientami w drodze ich rozwoju osobistego. Pracując w międzynarodowych korporacjach w obszarze szeroko rozumianego HR-u, przeprowadziła ok. 2500 godzin szkoleń oraz ok. 1000 godzin pracy 1:1 z zastosowaniem coachingu, mentoringu oraz on the job training. W przeciągu 8 lat współpracowała z ponad 150 menadżerami z całej Polski szkoląc ich wraz z zespołami. Jako HR Business Partner doradzała w obszarach zarządzania pracownikami, zaś później jako trener wspierała w rozwoju ich kompetencji menadżerskich i osobistych, poprzez szkolenia i coaching. Obecnie prowadzi warsztaty z zakresu umiejętności intrapersonalnych, menadżerskich, komunikacji, work-life balance oraz coachingu. Prowadzi również indywidualne sesje coachingowe. Swoje kompetencje trenerskie rozwijała m.in. poprzez udział w: Studium Zawodowym Coacha Biznesu w Pracowni Coachingu Novo, Szkoleniu Points Of You – the coaching game u Joanna Szelug, Szkole Transformacyjno-rozwojowej Grupy Trenerskiej Mentor, Szkole Inteligencji Emocjonalnej Grupy Trenerskiej Mentor, Szkole Trenera Inspiracji w Szkole Inspiracji Lechosława Chaleckiego, Szkoleniu I stopnia z Racjonalnej Terapii Zachowania Agnieszki Hottowy oraz uczestnicząc w wielu szkoleniach z obszarów umiejętności menadżerskich, sprzedaży, komunikacji oraz zarządzania sobą w czasie.

Jacek Łabuński

Certyfikowany trener sprzedaży metodą NASM™. Posiada wyższe wykształcenie na kierunkach: psychosocjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja samorządowa. Autor wielu artykułów na temat zarządzania, sprzedaży i efektywności pracy. Specjalizuje się w tematach związanych z inteligencją emocjonalną w zarządzaniu, kreowaniem liderów, zarządzaniem wiedzą i informacją w organizacji oraz negocjacjami. Szkoli osoby pracujące w sprzedaży, zaopatrzeniu i działach związanych z obsługą klienta. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu szkoleń biznesowych związanych z budowaniem i poszerzaniem kompetencji w zakresie sprzedaży, zarządzania i rozwoju osobistego. Łącznie ponad 10 000 godzin szkoleń i coachingu. Uczestnicy jego szkoleń stanowią liczbę ok. 50 tysięcy. W ostatnich latach współtworzył nowe standardy zarządzania w największej polskiej firmie zatrudniającej 40 tysięcy pracowników na stanowisku dyrektora projektu ds. poprawy efektywności zarządzania. Ponadto posiada kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży w branżach technicznych, IT, FMCG i innych, w systemach sprzedaży B2C, B2B oraz B2G. W ciągu swojej kariery zawodowej przeprowadził ok. 15 000 rozmów handlowych i negocjacji.