Zamknij

Kompetencje trenerskie i coachingowe

Wypracuj postawę kompetentnego trenera i coacha!

Wsparcie w karierze trenerskiej

Oferty szkoleniowe kolejnych firm zwiększają się nieustannie. Choć wydawałoby się, że rynek już dawno jest nasycony, doskonale przygotowani i kompetentni trenerzy mogą pochwalić się napiętym grafikiem oraz propozycjami współpracy z wielu stron. Bycie trenerem to pożądana profesja, która choć przyciąga wielu, wiąże się z licznymi wyzwaniami, którym nie każdy jest w stanie podołać. Lata naszego doświadczenia pokazują, że filarem sukcesu w tej dziedzinie jest solidna wiedza oraz konkretne kompetencje. Dlatego proponujemy Ci szkolenia, które są gwarancją dostępu do rzetelnych informacji, a także praktykowanych na całym świecie umiejętności. Prowadzone przez nas warsztaty dostarczają nie tylko fundamentalnych kwalifikacji trenerskich i skondensowanej wiedzy, ale pozwalają również na sukcesywne radzenie sobie z wyzwaniami roli trenera. Mogą stanowić zarówno podstawę do kształtowania swoich kompetencji przez początkujących trenerów, jak i kolejny milowy krok w rozwoju dla tych, którzy ruszyli już w swoją drogę.

Czym chcemy się z Tobą podzielić? Jako profesjonaliści, wiemy o tym, że sukces w szkoleniach zależy w znacznej mierze od osobowości trenera, jego świadomości własnych kompetencji i gotowości do zmian. Narzędziem jego pracy jest energia, entuzjazm i gotowość do działania. Pomocne okażą się również umiejętności rzetelnej identyfikacji i analizy potrzeb szkolonych grup oraz precyzowania celów podejmowanych działań. Wiedząc o tym, zapewniamy naszym uczestnikom możliwość nauki proaktywnego i aktywizującego podejścia do przeprowadzenia zajęć i współpracy z ludźmi. Dodatkowo, zapoznamy Cię z zasadami autoprezentacji trenerskiej oraz wiedzą dotyczącą kontrolowania procesów zachodzących w grupie. Pragniemy, aby Twoja inwestycja w siebie miała przede wszystkim wymiar użytkowy, dlatego przygotowujemy Cię do natychmiastowego rozpoczęcia praktyki trenerskiej i coachingowej. Rozpocznij swoją przygodę bądź doskonal swoje umiejętności razem z profesjonalistami z ARK Skills. Zapraszamy Cię do zapoznania się z nasz ofertą.

Oferta szkoleń z kompetencji trenerskich i coachingowych

Coaching Clinic®

Uczestnik realizuje prestiżowy program Coaching Clinic®, amerykańskiej organizacji Corporate Coach U. Zdobywa uprawnienia do prowadzenia coachingu managerskiego, potwierdzone respektowanym przez korporacje na całym świecie certyfikatem.

Zobacz więcej
Trener i Coach Biznesu™

Ten sześciodniowy intensywny kurs jest jedyną tego rodzaju  propozycją na rynku szkoleniowym. Metodycznie kurs opiera się na dwóch sprawdzonych programach rozwojowych.

Zobacz więcej